OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 lutego 2018 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. DZISIAJ Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.  O godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza św. 
 2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 3. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
 4. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 8.00. W piątek o godz. 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży.
 5. W sobotę nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziny.
 6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. O godz. 15.15 Gorzkie Żale. Po Gorzkich Żalach zmiany tajemnic różańcowych i Msza św.
 7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny
  AD GENTES.
 8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 15. mieszkania od 1 do 20.
 9. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych oraz ich rodziny (w przedsionku kościoła wyłożone teksty Krucjaty Wyzwolenia Człowieka).
 10. W zakrystii do nabycia paschaliki i baranki Caritas. 
 11. Wydział Nauki Katolickiej w Przemyślu informuje, że przy parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu zostało powołane Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące. Więcej informacji znajduje się na plakacie w gablotce i na stronie internetowej.