OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 lutego 2018 I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

DZISIAJ Msze św. z rozważaniami rekolekcyjnymi.

O godz.   8.00; 10.00; 11.30
Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.

Podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 obrzęd błogosławieństwa dzieci przez rodziców.

O godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i błogosławieństwem na zakończenie REKOLEKCJI ŚW.

Po Gorzkich Żalach Msza św.

1. Już teraz dziękujemy z całego serca Ks. Prof. dr hab. Dariuszowi Dziadoszowi za trud głoszenia Rekolekcji Świętych w naszej parafii. Przez modlitwę w intencji Księdza Rekolekcjonisty chcemy wyrazić wdzięczność za podjętą posługę głoszenia Słowa Bożego dla nas.
  2. Serdecznie witamy Diakona Arkadiusza WOJNICKIEGO, który w naszej parafii będzie odbywał duszpasterską praktykę wielkopostną i będzie pomagał podczas Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej.
  3. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
    W piątek o godz. 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci. O godz. 17.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII. O godz. 15.15 Gorzkie Żale. O godz. 16.00 Msza św.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 14. mieszkania od 61 do 75.
  6. W przedsionku kościoła wyłożone skarbonki wielkopostne Caritas. Można ją zabrać dla swojej rodziny, by była przypomnieniem o podejmowaniu wyrzeczeń wielkopostnych i pomocy dla bardziej potrzebujących niż my sami. Zaoszczędzone przez czas Wielkiego Postu pieniądze złożymy w kościele w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  7. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych oraz ich rodziny (w przedsionku kościoła wyłożone teksty Krucjaty Wyzwolenia Człowieka).
  8. W zakrystii paschaliki i baranki Caritas.
  9. W czwartek zapraszamy na spotkanie Akcję Katolicką.