OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 lutego 2018 V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. O godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe i zmiany tajemnic.
  2. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w piątek na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  3. W przyszłą niedzielę, Światowy Dzień Chorego, podczas każdej Mszy św. modlimy się szczególnie za CHORYCH. Jest to także pierwszy miesiąc nowenny w intencji Ojczyzny, przygotowujący nas do przeżycia 100-lecia odzyskania niepodległości. Nabożeństwo o godz. 15.30 w intencji Ojczyzny. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  4. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 14. mieszkania od 21 do 40.
  5. Zapraszamy w czwartek na spotkanie wszystkich REJONOWYCH.