OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 stycznia 2018 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII.
  2. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek (pierwszy czwartek miesiąca) od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w piątek na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  3. W piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Prosimy uważać, by nie rozlewać wosku po ławkach, krzesłach i posadce. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby konsekrowane i o nowe powołania do zakonów. Składka w tym dniu przeznaczona jest dla zakonów klauzurowych.
  4. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych o godz. 9.00.
  5. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.  Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie rodziny i dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. Na nabożeństwie o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych.
  7. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 14.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 14. mieszkania od 1 do 20.
  8. Księża zakończyli tegoroczną wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie w Waszych rodzinach. Parafianie, którzy byli przeszkodzeni, by przyjąć duszpasterza mogą to uczynić zapraszając księdza indywidualne.

Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zgodzili się na przyjęcie młodzieży na nocleg podczas Spotkania Młodych w Radymnie. Na 1 072 rodziny naszej parafii 265 rodzin zdecydowało się przyjąć do siebie 917 osób. Brakuje nam jeszcze około 500 miejsc na noclegi dla młodzieży. Informujemy także, kolejny już raz, że młodzież przyjeżdzająca na Spotkanie Młodych to nie jest młodzież przypadkowa, ale formowana w parafiach. Prosimy dla niej nie o luksusy, ale o kawałek podłogi na nocleg - młodzież przywozi ze sobą karimaty i śpiwory. Młodzież ta będzie zajęta przez większość dnia i przychodzi tylko na skromny posiłek i noclegi. Dlatego prosimy rodziny, które się jeszcze nie zdecydowały, lub te które przyjęły już młodzież a mogłyby przyjąć jeszcze dodatkowe osoby na nocleg o zgłoszenie do zakrystii po każdej Mszy św.

Podczas kolędy niektórzy parafianie mówili, że nie mają żadnych warunków, by przyjąć młodzież, ale chcieliby wesprzeć Spotkanie Młodych przez złożoną na ten cel ofiarę. Informujemy, że na SMAP zostało założone konto w Banku Spółdzielczym w Radymnie o nrze: 72 9107 0007 2001 0004 1771 0008. Z dopiskiem: Spotkanie Młodych.

Numer konta umieszczony także w gazetce.  

Związek Sybiraków w Jarosławiu organizuje spotkanie opłatkowe we wtorek 30 stycznia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Kolegiacie Jarosławskiej.