OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21 stycznia 2018 III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Misjonarza z Kazachstanu Ks. Tomasza Pysia. Jest to okazja byśmy modlili się za misjonarzy, szczególnie pochodzących z naszej archidiecezji, a także pomogli im materialnie przez zbiórkę ofiar do puszek.  Dzisiaj zbiórka do puszek jako pomoc dla parafii Ks. Tomasza w Kazachstanie. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  2. Serdecznie zapraszamy także dzisiaj wszystkich parafian na wieczorne Nabożeństwo Adoracji Krzyża przygotowujące nas do Spotkania Młodych. Adorację rozpoczynamy o godzinie 18.00.
  3. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w piątek na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  4. W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 13. mieszkania od 21 do 40.
  7. W zakrystii można nabyć Małego Gościa Niedzielnego z płytą zespołu Małe TGD w cenie 5 zł.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od godz. 15.30.

We wtorek 23 stycznia (rejon 8):
Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 18 kl. 1 i 2

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 18 kl. 3 i nr 19 kl. 1

We środę 24 stycznia (rejon 8):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 19 kl. 2 i 3

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 19 kl. 4 i 5

Szczegółowy plan odwiedzin księży jest także umieszczony w gazetce.