OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 stycznia 2018 II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Siostry Serafitki, które podczas Mszy św. przedstawiają drogę powołania zakonnego. Dziękujemy im za obecność i przekazane świadectwo.   Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV. Parafialny Chór i orkiestra Sursum corda oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego zapraszają wszystkich parafian na wieczór kolęd, który odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00.
  2. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w piątek na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.  W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do modlitwy w tej bardzo ważnej intencji uproszenia jedności wszystkich wyznawców Chrystusa. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Dzień szczególnej modlitwy za Pasterzy i całą archidiecezję.
  4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Misjonarza z Kazachstanu Ks. Tomasza Pysia. Będzie to okazja byśmy modlili się za misjonarzy, szczególnie pochodzących z naszej archidiecezji, a także pomogli im materialnie przez zbiórkę ofiar do puszek.   W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 13. mieszkania od 1 do 20.
  6. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od godz. 15.30 z wyjątkiem soboty od godz. 8.30.

W poniedziałek 15 stycznia (rejon 6):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 12 klatka 3 i 4

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 12 klatka 5 i nr 13 kl. 1

We wtorek 16 stycznia (rejon 6 i 7):
Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 13 kl. 2 i 3

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 13 kl. 4 i nr 14 kl. 1

We środę 17 stycznia (rejon 7):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 14 kl. 2 i 3

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 14 kl. 4 i 5

W czwartek 18 stycznia (rejon 7):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 14 kl. 6 i 7

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 15 kl. 1 i 2

W piątek 19 stycznia (rejon 7):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 15 kl. 3 i 4

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 16 kl. 1 i 2

W sobotę 20 stycznia (rejon 7 i 8): od godz. 8.30

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 16 kl. 3 i 4 i nr 17 kl. 1 i 2

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 17 kl. 3, 4 i 5

Szczegółowy plan odwiedzin księży jest także umieszczony w gazetce.