OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 stycznia 2018 NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II. Zmiany tajemnic różańcowych na nabożeństwie o godz. 15.30.
  2. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00, na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, a w piątek na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  3. W sobotę, 13 stycznia nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy całą parafię do wspólnej modlitwy różańcowej.
  4. W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Siostry Serafitki, które podczas Mszy św. opowiedzą o drodze powołania zakonnego. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  5. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 12. mieszkania od 26 do 50.
  6. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza na adoracyjne spotkanie przy żłóbku pod hasłem: Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia -  wieczór poezji i kolęd. Spotkanie odbędzie się 10 stycznia (w środę) po Mszy św. wieczornej.
  7. Parafialny Chór i orkiestra Sursum corda oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego zapraszają wszystkich parafian na wieczór kolęd, który odbędzie się 14 stycznia (niedziela) po Mszy św. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od godz. 15.30 z wyjątkiem soboty od godz. 8.30.

W poniedziałek 8 stycznia (rejon 5):
Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 1

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 2

We wtorek 9 stycznia (rejon 5):
Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 3

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 4

We środę 10 stycznia (rejon 5):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 5

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 6

W czwartek 11 stycznia (rejon 5):

Jeden ksiądz os. Jagiełły blok nr 7

Drugi ksiądz os. Jagiełły blok nr 8