OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 grudnia 2017 IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia.   Nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Niedziela ta jest dniem oczekiwania na uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiądziemy do wigilijnej wieczerzy. O godz. 24.00 zapraszamy na PASTERKĘ.
  2. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII.
  3. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. popołudniowej.
  4. We wtorek, drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia - Święto św. Szczepana. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. popołudniowej.
  5. W środę Święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  6. W czwartek Święto Świętych Młodzianków.
  7. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, zapraszamy.
  8. W przyszłą niedzielę, 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2017. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 11.30. Podczas każdej Mszy św. będziemy dziękować Panu Bogu za kończący się rok 2017. Nie będzie Mszy św. popołudniowej.
  9. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 11.
  10. W imieniu Księży pracujących w naszej parafii serdecznie dziękujemy za złożone czy przesłane życzenia z okazji przeżywanych Świąt Narodzenia Pańskiego. Zapewniamy o naszych szczerych życzeniach i modlitwie w Waszych intencjach.
  11. Serdecznie dziękujemy Księżom, P. Ali, Paniom ze Świetlicy Parafialnej, P. Kościelnemu, Panom: Janowi, Henrykowi i Arturowi za wykonanie szopki, oraz młodzieży za dekorację choinek.
  12. Od środy księża rozpoczną wizytę duszpasterską w naszej parafii. Ze względu na Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Radymnie w dniach od 23 do 25 marca
    2018 r. i ze względu na małą liczbę zadeklarowanych rodzin, które przyjmą młodzież do swoich domów, księża odwiedzą wszystkich parafian prosząc o otwarcie Waszych domów na przyjęcie młodzieży.

Wizyta w tym tygodniu w dniach od środy do soboty początek od godz. 8.30.

We środę 27 grudnia (rejon 4): Jeden ksiądz rozpocznie od mieszkańców ul. Rybackiej, później Plażowej, Zasanie, od mostu ul. Budowlanych numery nieparzyste, ul. Pias-kowa, cd. ul. Budowlanych numery nieparzyste do nru 1. Drugi ksiądz rozpocznie od mostu ul. Budowalnych numery parzyste do nru 20, później ul. Zielona i cd. nry parzyste ul. Budowalnej.

W czwartek 28 grudnia (rejon 1): Jeden ksiądz rozpocznie ulice: Dolna od nru 1, a później ul. Lwowska nry nieparzyste od nru 11 do torów. Drugi ksiądz rozpocznie ul. Lwowska nry parzyste od ronda do torów, a później ul. Młynarska,

W piątek 29 grudnia (rejon 3 bez bloku 11a): Jeden ksiądz ul. Złota Góra numery nieparzyste od nru 9. Drugi ksiądz ul. Złota Góra numery parzyste od nru 2.
W sobotę 30 grudnia (rejon 3): Jeden ksiądz – ul. Złota Góra blok 11a. Drugi ksiądz ul. Tysiąclecia.

Szczegółowy plan odwiedzin księży jest także umieszczony na stronie internetowej parafii.