OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 grudnia 2017 II NIEDZIELA ADWENTU

1. W niedziele Adwentu tradycyjnie pierwsza Msza św. o godz. 6.00. Następne o godz. 10.00; 11.30 i 16.00. (Nie ma Mszy św. o godz. 8.00).
  2. Przez cały okres Adwentu podczas Mszy św. o godz. 6.00 losujemy do domowej szopki figurkę Pana Jezusa.
  3. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III i IV.
  4. W środę, 13-tego grudnia nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do modlitwy różańcowej na godz. 17.00.
  5. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  6. W piątek nabożeństwo do miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. S. Faustyny.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów V i VI.
  8. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 9.
  9. W zakrystii można nabyć Świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom
  10. Dzisiaj dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc tym Kościo­łom.
  11. Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się świąteczny kiermasz parafialny na który serdecznie zapraszamy do budynku parafialnego. Warto zaglądnąć i obejrzeć.
  12. W środę spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców.
  13. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej.