OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 26 listopada 2017 UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Podczas każdej Mszy św. odnowienie Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  2. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII.
  3. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych o godz. 8.00. Prosimy zgłosić chorych do spowiedzi i Komunii św. przed Bożym Narodzeniem.
    Nie będzie już możliwości wyjazdu do nich przed Świętami. W piątek nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo różańcowe, na które zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie Dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
    i ich Rodziców. Podczas nabożeństwa poświęcenie i nałożenie medalików M B Niepokalanej dzieciom do I Komunii św.
  6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 7.
  7. Za tydzień I niedziela Adwentu. Uwaga! Tradycyjnie u nas w Adwencie pierwsza Msza św. w niedziele o godz. 6.00. (Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00)
  8. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I i II. Podczas nabożeństwa o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkich należących do Żywego Różańca.
  9. We środę zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wszystkich REJONÓW. Spotkanie bardzo ważne, prosimy wszystkich o obecność.