OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 listopada 2017 XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj zmiany tajemnic różańcowych. Zapraszamy należących do Różańca na nabożeństwo o godz. 15.30. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II.
  2. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św.
  3. Na balaskach wyłożone kartki na wypominki. Będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki prosimy składać w zakrystii.
  4. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 4.
  5. W sobotę, 11 listopada modlimy się w intencji Ojczyzny. O godz. 10.00 Msza św. w kościele św. Wawrzyńca, a po niej program patriotyczny pod Pomnikiem i w Miejskim Ośrodku Kultury. Uroczystość odpustowa w Łowcach.
  6. W parafii św. Wawrzyńca organizowane są rekolekcje ewangelizacyjne, które odbędą się w terminie od 17 do 19 listopada. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta oraz wszystkich, którym zależy na odnawianiu prawdziwych wartości życia małżeńskiego i rodzinnego. Przewidujemy, że będą także uczestnicy z dalszych okolic. Potrzebne są rodziny z naszego miasta, które przyjęłyby w gościnę rodziny przyjezdne. Bardzo prosimy te gościnne rodziny o zgłoszenie się w zakrystii.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów III i IV.