OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 października 2017 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. prof. Jana Szeląga, który przez głoszone Słowo Boże przybliżył nam planowane Rekolekcje Ewangelizacyjne w Parafii św. Wawrzyńca. Jest więc okazja do osobistych przemyśleń i wzięcia udziału w tych organizowanych ćwiczeniach duchowych.
  2. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów V. i VI. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.00.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów VII. i VIII.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 1.
  6. Prosimy sprzątających o każdorazowe ustalanie w zakrystii dekoracji kościoła.
  7. W najbliższą sobotę Pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom. Zapraszamy serdecznie wszystkich członków i sympatyków tego Dzieła oraz zatroskanych o powołania kapłańskie i zakonne na doroczną pielgrzymkę do Bazyliki Archikatedralnej  i Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Wyjazd w sobotę o godz. 8.00 z parkingu
    przy naszym kościele. Zapisy chętnych u P. Marii Siara.