Pierwsze kroki w kierunku Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Radymnie

W ostatnią niedzielę 8. października przeżywaliśmy w Kościele XVII Dzień Papieski pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją". Jak co roku młodzież Archidiecezji udaje się w tym dniu do Archikatedry by pod przewodnictwem Biskupa zainaugurować nowy rok pracy formacyjnej. Rok szczególny nie tylko dla młodzieży ale dla całej naszej parafii, miasta Radymna i sąsiednich parafii, które wspólnie organizować będą Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Przeszliśmy już dwa ważne kroki w kierunku SMAP-u w Radymnie. Pierwszy z nich miał miesjce  11 września. W tym dniu gościliśmy w naszej Parafii ks. abpa Adama Szala, który przewodniczył pierwszemu spotkaniu organizacyjnemu. Drugi ważny krok odbył się w ostatnią niedzielę w czasie wspomnianej już pielgrzymki młodzieży do Archikatedry. Młodzież z Radymna przyjęła od młodych z Ustrzyk Dolnych (ubiegłorocznych gospodarzy) szczególny znak Krzyż Spotkania Młodych. Zparaszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych dwóch wydarzeń... Foto: przemyska.pl, oraz zbiory własne.