OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 października 2017 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj trwa Pielgrzymka Młodzieży do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. O godz. 11.30 – EUCHARYSTIA z obrzędem przyjęcia Światła, podczas której młodzież z Radymna przyjmie Krzyż Spotkań Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Krzyż ten zostanie przez młodzież przywieziony i uroczyście wniesiony do naszej świątyni.
  2. Dzisiaj przeżywamy XVII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na ten cel.
  3. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów III. i IV. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.00.
  4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza św.
  5. W piątek, 13-tego października nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy całą parafię.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów V. i VI.
  7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jesiennej, Zimowej
    i Wietrznej.
    Prosimy sprzątających o każdorazowe ustalanie w zakrystii dekoracji kościoła.
  8. We środę spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców.
  9. W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników 2018 r. w cenie 20 zł egz.
  10. Wszystkich ministrantów prosimy na spotkanie w poniedziałek.