OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 września 2017 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj członkowie Akcji Katolickiej zbierają podpisy pod projektem nowelizacji ustawy o ochronie życia ludzkiego. Prosimy parafian, którzy są wierni prawu Bożemu - nie zabijaj, by poparli ten projekt. By złożyć ważny podpis potrzebny jest nr PESEL.
  2. Dziś Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów VII. i VIII.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  4. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  5. W piątek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik miesiąc szczególnej czci Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. W roku Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy do modlitwy różańcowej całą parafię.
  8. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jesiennej, Zimoweji Wietrznej.
  9. W sobotę, 30 września od godz. 7.00 do godz. 11.00 można przywozić na parking kościelny przy rozdzielni gazu elektroodpady – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Szczegółowe informacje na afiszu w gablotce. Bardzo prosimy, by nie przywozić po godz. 11.00.