OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10 września 2017 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna VII Tydzień Wychowania. Zapraszamy szczególnie w tym tygodniu rodziców, dzieci i młodzież do modlitwy o Bożą pomoc i łaski w trudnym procesie wychowania.
  2. Dzisiaj podczas każdej Mszy św. ofiarujemy naszą parafię Niepokalanemu Sercu NMP. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów III. i IV.
  3. W środę, 13 września zapraszamy wszystkich parafian na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
  4. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.    Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II godz. 17.45.
  5. W piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów V. i VI.
  7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców Skołoszowa należących do naszej parafii.

- We wtorek zapraszamy ministrantów i kandydatów do służby liturgicznej. Do grona kandydatów na ministrantów zapraszamy chłopców z klas III-cich.

- W środę zapraszamy na ważne spotkanie wszystkie diakonie: ekonomiczno-gospodarczą, ewangelizacyjną, liturgiczno-modlitewną
i charytatywną.

- W czwartek prosimy na spotkanie Akcję Katolicką.

-  W piątek zapraszamy na kolejne spotkanie młodzież oazową. Wszystkie spotkania rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00.

W dzień Matki Bożej Różańcowej, 7 października będziemy przeżywać wraz z całą naszą Ojczyzną modlitwę różańcową „Różaniec do granic”. Naszym kościołem stacyjnym jest parafia w Korczowej.  Organizujemy wspólny wyjazd na to nabożeństwo. Parafianie, którzy pragną włączyć się w tę modlitwę proszeni są o zapisywanie się w zakrystii do przyszłej niedzieli.