OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27 sierpnia 2017 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj zbiórka do puszek dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów VII. i VIII.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.45. W czwartek możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży rozpoczynającej nowy rok szkolny.
  3. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych o godz. 8.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo
    św. Siostry Faustyny.
  4. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP – zapraszamy.
  5. Święto dziękczynienia za tegoroczne plony i Boże błogosławieństwo w pracy. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy dziękować Panu Bogu jako wspólnota parafialna za tegoroczne polny.  Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II.
  6. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej nry parzyste od 52 do torów.
  7. Jarosławskie Opactwo organizuje 9 września (sobota) bieg z okazji Jubileuszu 300-lecia Koronacji Obrazu MB Jasnogórskiej. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  8. W związku ze zmianami przychodzi do naszej parafii Ks. Szczepan SEMENOWICZ. Witamy go serdecznie i modlimy się, by ofiarnie i długo służył naszej wspólnocie parafialnej.