OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20 sierpnia 2017 XX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. W sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej parafii uroczystość odpustowa. Msze św. o godz. 11.00 i 17.00. Uroczystości przewodniczy ks. prof. naszego Seminarium Ks. dr Tomasz PICUR. Zapraszamy wszystkich parafian do uczczenia Matki Bożej przez udział w uroczystości odpustowej.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentuod godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.45. W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  4. Dzisiaj nie będzie Mszy św. dla rejonów. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów VII. i VIII.
  5. Święto dziękczynienia za tegoroczne plony i Boże błogosławieństwo w pracy. XXXIV Archidiecezjalne Dożynki w niedzielę 27 sierpnia w Parafii Długie, a dziękczynienie całej Polski na Jasnej Górze w dniu 2 i 3 września.  Także w niedzielę 3 września będziemy dziękować Panu Bogu jako wspólnota parafialna za tegoroczne polny. 
  6. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w PIĄTEK na godz. 19.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej nry parzyste od 24 do 50.
  7. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek. Zapraszamy.
  8. Decyzją Ks. Biskupa z naszej parafii odchodzi Ks. Łukasz KRAMARZ. Dziękujemy Ks. Łukaszowi za dwuletnią ofiarną pracę w naszej parafii, a szczególnie za piękną pracę w powołaniu i prowadzeniu chóru parafialnego. Życzymy Ks. Łukaszowi dalszego zapału i łask Bożych w następnej parafii, jaką jest Parafia pw. św Michała Archanioła w Surochowie.
  9. W miejsce ks. Łukasza przychodzi do naszej parafii Ks. Szczepan SEMENOWICZ. Modlimy się, by Ks. Szczepan ofiarnie i długo służył naszej wspólnocie parafialnej.