OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6 sierpnia 2017 XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II. O godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych.Odpust w Zadąbrowiu.
  2. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy parafian do powstrzymania się od używania alkoholu jako wynagrodzenia Panu Bogu za grzechy pijaństwa.
  3. We środę święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), patronki Europy.
  4. W czwartek święto św. Wawrzyńca.  Odpust w naszej byłej Parafii. Suma odpustowa o godz. 17.00.
  5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.45.
  6. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów III. i IV. Jest to 13-ty dzień miesiąca, nabożeństwo fatimskie o godz. 15.30 i po nim Msza św.
  8. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Dolnej nry od 1 do 30.
  9. Wyjście pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej w sobotę o godz. 5.00 z naszego kościoła.
  10. Organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej na Pogrzeb Matki Bożej. Wyjazd z parkingu przy kościele w niedzielę o godz. 4.30. Zapisy w zakrystii do wtorku.