OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 lipca 2017 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy parafian do powstrzymania się w tym miesiącu od używania alkoholu jako wynagrodzenia Panu Bogu za grzechy pijaństwa.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.45.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  4. W piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 8.00.
  6. W sobotę zapraszamy parafian na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej.
  7. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II. O godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych.
    Odpust w Zadąbrowiu.
  8. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. ul. Piaskowej i Plażowej.
  9. Od 12 do 15 sierpnia organizowana jest tradycyjna pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy na noclegi w zakrystii. Cena za wszystkie trzy noclegi – 40 zł.