OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 lipca 2017 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów VII. i VIII.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.45.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  4. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa dzisiaj po każdej Mszy świętej błogosławieństwo pojazdów. Ofiary złożone do puszek przeznaczone są na misje.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Rybackiej i Zasanie.
  6. W poniedziałek, 31 lipca jest organizowany wyjazd do Miejsca Piastowego na Modlitwę o trzeźwość narodu polskiego. Wyjazd autokarem o godz. 13.00 z parkingu przy naszym kościele. Zapisy u P. Marii Siara.
  7. W czwartek prosimy na spotkanie Akcję Katolicką.
  8. We wtorek czcimy w liturgii św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa. Jest to dzień imienin naszych Księży Krzysztofa i Jakuba. Czcigodnych Solenizantów polecamy modlitwom parafian.