OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2 lipca 2017 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj na nabożeństwie o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych.Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II.
  2. W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II o godz. 17.45. W piątek wyjazd do chorych o godz. 8.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i przez wstawiennictwo św. Siostry Faustyny.
  4. W sobotę wspominamy św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów III. i IV.
  6. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 ul. Budowlanych nry od 21 do 40.
  7. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy.
  8. Jest organizowany wyjazd na Jasną Górę – sobota 8 lipca o godz. 21.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u P. Marii Siara.