OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 czerwca 2017 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. We czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 18.00. Ze względu na święto nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Odpust w Kaszycach.
  2. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca.
  4. W przyszłą niedzielę na nabożeństwie o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych. Msza św. o godz. 11.30 sprawowana w intencji rejonów I. i II.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom i rodzicom młodzieży bierzmowanej za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00
    ul. Budowlanych nry od 1 do 20.
  6. W najbliższą niedzielę do południa gościć będziemy przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam książki dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka „Uczcie się kochać” jest pełnym przykładów z życia poradnikiem dla każdego. Książka kosztuje 20 zł. Gorąco polecamy!