OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 czerwca 2017 XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwa oktawa Bożego Ciała i nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na Msze św. wieczorne i procesje eucharystyczne.
  2. We czwartek adoracja Najświętszego Sakramentuod godz. 15.00. Podczas adoracji spowiedź święta dla młodzieży i wszystkich chętnych przed bierzmowaniem. Procesja eucharystyczna, Msza św., zakończenie oktawy, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i nasz główny odpust parafialny. Msze św. o godz. 11.00 dla tych, którzy w żaden sposób nie mogą przyjść wieczorem i o godz. 17.00. Msza św. o godz. 17.00 sprawowana będzie przez Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika, podczas której udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży obu parafii radymniańskich. Ks. Arcybiskup dokona także poświęcenia figury Matki Bożej Fatimskiej w naszym ogrodzie oraz figury św. Siostry Faustyny. Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda gromadzimy się przed Mszą św. o godz. 16.45 w ogrodzie przy figurze Matki Bożej Fatimskiej i tam rozpocznie się uroczystość.
  4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust parafialny w Łowcach.
  5. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania we CZWARTEK na godz. 19.30 ul. Złota Góra nry od 31 do końca.
  6. Obowiązkowe spotkania dla młodzieży obu parafii przystępującej w tym roku do sakramentu bierzmowania we wtorek i środę w naszym kościele.
  7. Trwają zapisy na XXXVII Przemyską Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymka w dniach od 4 do 15 lipca. Organizatorzy proponują zapisy do grupy Świętego Brata Alberta w Jarosławiu lub Świętego Jacka Odrowąża w Przemyślu. Szczegółowe informacje na afiszach umieszczonych w gablotce.