OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11 czerwca 2017 NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Trwają nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. Zapraszamy. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo czerwcowe.
  2. W tym tygodniu, we czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. o godz. 10.00, a po niej na precesję eucharystyczną ulicami naszego miasta. Procesja zakończy się przy kościele św. Wawrzyńca. Przypominany, że uroczystość ta jest świętem zobowiązującym do uczestnictwa we Mszy św. i nie wystarczy tylko udział w procesji. Zapraszamy dzieci do udziału w procesji – dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonienia. Prosimy grupy parafialne o przygotowanie ołtarzy Bożego Ciała (informacje u księży proboszczów).
  3. W Boże Ciało o godz. 16.00 Msza św., a po niej procesja eucharystyczna wokół kościoła. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne po Mszy św. wieczornej. W piątek po Bożym Ciele nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 ul. Złota Góra nry od 1 do 30.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji Rejonu VII i VIII. Procesja eucharystyczna w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 16.00