OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 czerwca 2017 ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego prymicje naszego Księdza Rodaka Jakuba Zborowskiego. Msza święta prymicyjna o godz. 11.30. Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo czerwcowe i zmiany tajemnic różańcowych. Dzisiaj można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu”.
  2. W poniedziałek, święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 8.00; 10.00 i 18.00. Odpust parafialny w Orłach.
  3. Trwają czerwcowe nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.
  4. We czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
  5. W czwartek wyjątkowo nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, ponieważ wszyscy księża uczestniczą w Dniu Modlitw o uświęcenie kapłanów w Archikatedrze.
  6. W najbliższą niedzielę – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  7. Serdecznie dziękujemy Parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 ul. Złota Góra bloki nr 13, 13a i 19.
  8. W zakrystii dodatkowe egzemplarze Niedzieli, a w niej Neoprezbiterzy wyświęceni wczoraj na kapłanów. Jest także ciekawy wywiad z o. Stanisławem Jaromim rodakiem ze Skołoszowa.  Cena 5 zł.
  9. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania w czwartek na Mszę św. i spotkanie.
  10. W przyszła niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji Rejonu V i VI.