OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 maja 2017 WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj w naszej parafii uroczystość rocznicy I Komunii św. Msza św. o godz. 11.30 w intencji dzieci klasy IV.
  2. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Zakończenie nabożeństw we środę.
  3. W miniony czwartek rozpoczęliśmy nowennę przed święceniami kapłańskimi. Jest ona połączona z nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Rozpoczęcie nabożeństw do Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 8.00. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  6. W sobotę o godz. 10.00 w Archikatedrze Przemyskiej świecenia kapłańskie. Wśród święconych nasz parafianin diakon Jakub Zborowski.
  7. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, prymicje naszego Księdza Rodaka Jakuba Zborowskiego. Msza święta prymicyjna o godz. 11.30.
  8. W przyszłą niedzielę o 15.30 zmiany tajemnic różańcowych.
  9. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci rocznicy I Komunii za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 ul. Złota Góra                     bloki nr 21, 21 a, 23.

Parafia w Skołoszowie organizuje w dn. 1-6 lipca 2017 r. pielgrzymkę autokarową na trasie Skołoszów - Trójmiasto (Gdańsk – Gdynia – Sopot) – Malbork – Gietrzwałd – Święta Lipka. Koszt 750 zł/os. Zapisy u Ks. Proboszcza w Skołoszowie do 10 czerwca (przy zapisie zaliczka 200 zł). Szczegółowe wiadomości dostępne są w internecie na stronie: skoloszów.przemyska.pl lub telefonicznie pod numerem: 16 628 22 10.