OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14 maja 2017 V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu zawiadamia, że w dniu 3 czerwca 2017 (sobota) w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu o godzinie 10.00 otrzymają święcenia kapłańskie nasi diakoni, wśród których znajduje się również nasz parafianin - diakon Jakub Zborowski. W związku z tym Rektorat prosi o podanie informacji o święceniach kapłańskich naszego diakona do wiadomości wiernych. Gdyby ktoś z wiernych wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie sprzeciwiającej się udzieleniu mu święceń, jest obowiązany w sumieniu poinformować o tym Duszpasterza parafii lub Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.

1. Trwają nabożeństwa majowe. Zapraszamy do udziału w codziennej modlitwie ku czci Matki Bożej przez śpiew litanii loretańskiej.
  2. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  4. W piątek od godz. 16.00 spowiedź dzieci, rodziców i ich rodzin przed I Komunią św.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii św. w naszej parafii. Msza św. o godz. 11.30 w intencji dzieci klasy III.
  6. Serdecznie dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  7. We wtorek prosimy na spotkanie w sali parafialnej rodziców młodzieży klas trzecich gimnazjum.