Zapytanie ofertowe dot.: postępowania o udzielenie zamówienia pn. Zakup i dostawa samochodu do przewozu osób

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia pn.

Zakup i dostawa samochodu do przewozu osób”.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie,
ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 1a, 37-550 Radymno

telefon: 16 6281059, faks: 16 6281059

e-mail: czesław.jaworski@radymno-parafia.pl

zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia.

I. Nazwa (firma) i adres zamawiającego:

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie,

ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 1a, 37-550 Radymno

telefon: 16 6281059, faks: 16 6281059

e-mail: czesław.jaworski@radymno-parafia.pl

II. Określenie trybu zamówienia:

Zamawiający realizując niniejsze postępowanie nie jest zobowiązany stosować przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych. W celu zapewnienia wydatkowania przyznanych środków w sposób celowy i oszczędny, z zachowaniem zasady terminowego uzyskiwania najlepszych efektów z danych nakładów oraz zasady uczciwej konkurencji, transparentności i równego traktowania potencjalnych wykonawców niniejsze postępowanie toczy się w oparciu o zasadę konkurencyjności – tj. umieszczenia zapytania na stronie internetowej Zamawiającego.

III. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia, z podaniem informacji o możliwości składania ofert częściowych.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu do przewozu osób.

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.

Szczegółowy zakres dostaw określony został w zał. Nr 2 – specyfikacja.

Wszelkie zawarte w specyfikacji istotnych warunków zamówienia, przedmiarach, projektach budowlanych i wykonawczych oznaczenia, które mogą być uznane za znaki towarowe, w każdym przypadku wskazują, że przedmioty podlegające zamówieniu mogą być równoważne i należy je traktować jako parametry techniczne.

IV. Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych

V. Termin wykonania zamówienia:

termin wykonania zamówienia – od podpisania umowy (1 czerwca 2017 r.) do 14.06.2017 r.

VI. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:

Opis warunków:

6.1 Zamawiający wymaga od wykonawcy udzielenia warunków gwarancyjnych i innych określonych w załączniku nr 2 - Specyfikacja.

6.2 Kryteria oceny ofert i opis sposobu przyznawania punktacji:

Wykonawca zostanie wyłoniony po wyborze najkorzystniejszej ofert. Jako kryterium wyboru zostanie zastosowane kryterium najniższa cena – 100%.

Cena (znaczenie w ocenie 100% =100 pkt)

Sposób dokonywania oceny wg wzoru:

C = Cn / Cb x 100 pkt

gdzie Cn – cena najniższa, Cb – cena badanej oferty.

6.3 Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, który spełni warunki udziału w postępowaniu określone w niniejszym Zapytaniu oraz otrzyma największą liczbę punktów w kryterium Cena.

6.4 Jeżeli Zamawiający nie będzie mógł dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to, że zostaną złożone oferty o takiej samej cenie, Zamawiający wezwie Wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez Zamawiającego ofert dodatkowych. Wykonawcy składając oferty dodatkowe, nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w złożonych ofertach.

VII. Informacja na temat zakresu wykluczenia:

W celu uniknięcia konfliktu interesów, zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo z zamawiającym. Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a wykonawcą, polegające w szczególności na:

1. uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej,

2. posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji,

3. pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,

4. pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.

VIII. Informacja na temat wadium:

Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

IX. Forma składania ofert:

a) ofertę należy sporządzić w języku polskim na załączonym druku Załączniku nr 1,

b) oferta winna być podpisana przez osobę upoważnioną,

X. Miejsce i termin składania ofert:

Oferty w zamkniętych kopertach należy składać do dnia: 2017-05-30 do godz. 12.00

w : Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 1a, 37-550 Radymno – kancelaria parafialna.

XI. Miejsce i termin otwarcia ofert:

Oferty zostaną otwarte dnia: 2017-05-30 o godz. 12.10

w Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 1a, 37-550 Radymno – kancelaria parafialna.

Otwarcie ofert jest jawne przy udziale oferentów.

XII. Przewidywane zamówienia uzupełniające:

Zamawiający nie planuje udzielenia zamówień uzupełniających.

XIII. Osoba upoważniona do kontaktu z oferentami : Czesław Jaworski tel. 16 6281059, fax 16 6281059, e-mail: czesław.jaworski@radymno-parafia.pl sposób porozumiewania fax, e-mail lub list.

XIV. Zamawiający nie dopuszcza zmiany zapisów zawartej umowy z wykonawcą.

XV. Zadanie planowane do dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Czesław Jaworski

Proboszcz Parafii