poświęcenie i nadanie Zespołowi Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. A. Mickiewicza w Radymnie nowego sztandaru

W czwartek 28 kwietnia br. Zespół Szkół Ogólnokształcących Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie przeżywał szczególną uroczystość poświęcenie i przekazania społeczności szkolnej nowego sztandaru ufundowanego przez Radę Rodziców. Uroczystości rozpoczęła Masza św. sprawowana w naszym kościele, przez ks. Prałata Czesława Jaworskiego. W wygłoszonej homilii, ks. Dziekana zwrócił szczególną uwagę na wartości wypisane na nowo poświęconym sztandarze: BÓG HONOR OJCZYZNA NAUKA. Zachęcał uczniów jak i nauczycieli do wierności tym hasłom i zobowiązaniom. Kościelną uroczystość uświetniła obecność pocztów sztandarowych z okolicznych Szkół. Po zakończonej Eucharystii, wszyscy zaproszeni goście udali się do ZSOZiR w Radymnie na dalszy ciąg uroczystości. W hali sportowej po oficjalnych powitaniach zaproszonych gości, nastąpiło przybicie gwoździ do tablicy pamiątkowej przygotowanej na tę okoliczność. Wszystko zakończyła część artystyczna przygotowana i poprowadzona przez uczniów. Wyrażając radość z poświęcenia i przekazania nowego sztandaru życzymy ZSOZiR im. Adama Mickiewicza w Radymnie wielu sukcesów, szczególnie tego o co prosił w homilii ks. Proboszcz, wierności wypisanym na sztandarze wartościom: BÓG HONOR OJCZYZNA NAUKA. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia...