OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 kwietnia 2017 III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy parafian do codziennej lektury Pisma Świętego i włączenie się w Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego.
 2. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa majowe.
 3. We środę, uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte tak jak w niedzielę – o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 16.00. O godz. 15.30 nabożeństwo majowe. W kościele Świętego Wawrzyńca o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, a po niej uroczystość pod Pomnikiem.
 4. W Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski odpust parafialny w Ostrowie i Wacławicach.
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 6. Zapraszamy wszystkich parafian w czwartki i piątkina cotygodniowe nabożeństwa ku czci św. Jana Pawła II i św. Faustyny połączone z nabożeństwem majowym.
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 8.00.
 8. W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
 9. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP szczególnie rodziny dzieci przygotowujących się do I Komunii św. 
 10. Za tydzień wypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Zmiany tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na nabożeństwie majowym o godz. 15.30.
 11. Serdecznie dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców ul. Tysiąclecia.
 12. Dzisiaj młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie będzie kwestowała pod kościołami. Zebrane ofiary przeznaczone będą na potrzeby Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Jarosławiu, którego inicjatorem jest znany nam ks. dr Franciszek Rząsa. Ofiarodawcy otrzymają jako pamiątkę złożonej ofiary żółtą żonkilę. 
 13. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Sanktuarium w Jodłówce na spotkanie Rodziny Radia Maryja.