7

Mimo zimowej pory trwają prace związane z gromadzeniem materiałów, na konto budowy wpływają ofiary, a przedstawiciele Komitetu Budowy niejednokrotnie spotykają się z życzliwością tych, do których zwracają się z prośbą o pomoc. W Środę Popielcową, 25 lutego 2009 roku Ks. Bp Adam Szal poświęcił drogę krzyżową w kaplicy. Wydarzenie to upamiętnia zapis w Kronice Budowy:

Bardzo dziękuję za zaproszenie do wspólnego przeżywania Środy Popielcowej. Wszystkim Duszpasterzom i Wiernym parafii Radymno życzę obfitego Bożego błogosławieństwa na czas Wielkiego Postu i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego

25. 02. 2009                                                                                        Ks. Bp Adam Szal