Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18/07/2021 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK B - biblia.wiara.pl

  1. Przypominamy, że w każdą niedzielę od 15.00, w naszym kościele, jest możliwość osobistej modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Także cotygodniowe nabożeństwa, w czasie wakacji, w zwyczajnym porządku.  Czas adoracji w każdy czwartek jest dość długi (3 godziny). Cieszy fakt, że dość duża liczba osób korzysta z tej możliwości modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, jednak w drugiej godzinie adoracji (od 16.00 do 17.00) bywa czasem, że w kościele nie ma nikogo, dlatego  planując wyjście na Adorację czwartkową, prosimy uwzględnić, choćby co jakiś czas, także tę godzinę.
  2. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji rejonów V i VI.
  4. Przypominamy o dzisiejszym spotkaniu w sprawie sierpniowej Pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby wziąć w niej udział na spotkanie organizacyjne, w naszym kościele, po Mszy św. o godzinie 16.00.
  5. W związku z gwałtownymi burzami i powodziami w Europie, a także w niektórych rejonach Polski, przewodniczący Episkopatu Polski wystosował  apel, w którym prosi, aby niedziela 25 lipca br. była obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Zgodnie z decyzją Metropolity Przemyskiego, w tym dniu należy zorganizować zbiórkę funduszy, które zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas.
  6. W tym tygodniu, odbył się pogrzeb naszej parafianki, śp. Anny Kalin. Powierzmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu.