Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11/07/2021 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

15 Niedziela Zwykła - Polska Parafia Rzymskokatolicka w Londynie

 1. Trwa Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę, której towarzyszy piękna inicjatywa modlitewna, nazwana sztafetą różańcową. Biorą w niej udział wszystkie parafie naszej diecezji. Dla naszej Parafii został wyznaczony dzień 12 lipca, godz. 6.00. Oprócz osób zdeklarowanych imiennie, do tej modlitwy  mogą włączyć się wszyscy. Dlatego zapraszamy do odmówienia różańca w wyznaczonej godzinie wg podziału na REJONY:   
  - rejony I i II            - część RADOSNA  
  - rejony III i IV        - część ŚWIATŁA    
  - rejony V i VI          - część BOLESNA   
  - rejony VII i VIII   - część CHWALEBNA
 2. Również we wtorek, 13 lipca, zapraszamy do wspólnej modlitwy różacowej, w duchu objawień fatimskich, po Mszy św. wieczornej.
 3. Zbliża się czas sierpniowej Pielgrzymki do Kalwarii Pacławskiej. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby wziąć w niej udział na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 18 lipca po mszy św. o godzinie 16.00.
 4. Msza św. o godz. 11.30 w przyszłą niedzielę - w intencji rejonów III i IV.