Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4/07/2021 XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

41. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

św. Józef - 41 Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

  1. Dzisiaj o godzinie 15.30  modlitwa różańcowa, ze zmianami tajemnic. Wcześniej możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
  2. W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jana z Dukli. Modlimy się w intencji naszej archidiecezji.
  3. W sobotę, 10 lipca rocznica śmierci Księdza Prałata Ludwika Dyszyńskiego.
  4. Wracamy do zwyczajnego porządku cotygodniowych nabożeństw w naszym kościele: w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 z modlitwami przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II przed Mszą św.; w piątek – nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Faustyny.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów I i II.
  6. Dziś wyruszyła Pielgrzymka Przemyska na Jasną Górę, dziś także rozpoczyna się towarzysząca Pielgrzymce sztafeta różańcowa. Prosimy chętne osoby, które chciałyby się zdeklarować do udziału w tej sztafecie, jako reprezentanci naszej Parafii, o zapisanie się w zakrystii.
  7. Przypominamy o nowym sposobie dbania o porządek w naszym kościele i o dekorację kwiatami. Dziękujemy za składane na te cele ofiary. W nowym kwartale, który rozpoczynamy (od lipca do września) prosimy o wpłaty na sprzątanie i kwiaty do kościoła, głównie mieszkańców Rejonów III i IV (wpłaty na konto parafialne z dopiskiem „na sprzątanie i kwiaty do kościoła” , lub do skarbony pod chórem  – w podpisanych kopertach)