Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27/06/2021 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Zmartwychwstanie córki Jaira – Wasilij Polenow ❤️

WSKRZESZENIE CÓRKI JAIRA

1. We wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Odpust parafialny w Kaszycach.
  2. W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  4. Możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem codziennie, a szczególnie w czwartek w czasie Adoracji Najśw. Sakramentu i w piątek godzinę przed Mszą św. wieczorną.
  5. W pierwszy piątek odwiedzimy chorych z Komunią św., od godz. 8.00. Jeżeli w ostatnim czasie pojawiły się jakieś zmiany, dotyczące naszych chorych, prosimy o informacje w zakrystii.
  6. W sobotę wieczorem zapraszamy do modlitwy różańcowej – w duchu objawień fatimskich.
  7. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów VII i VIII.
  8. Tak jak w ostatnich latach, w czasie Pielgrzymki Przemyskiej na Jasną Górę, w naszej diecezji organizowana będzie modlitwa różańcowa w ramach tzw. sztafety różańcowej. Nasza Parafia została poproszona o włączenie się  w tę modlitwę 12 lipca o godz. 6.00. Szczegółowe informacje zostaną podane w niedzielę poprzedzającą wyznaczony dla nas dzień. Można je także znaleźć na stronie diecezjalnej i w dzisiejszym numerze naszej gazetki.
  9. Jest też informacja o możliwości pozyskania dotacji w Programie Czyste Powietrze. Pomoc w tej sprawie świadczona jest w Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym, w Urzędzie Miasta Radymna.
  10. W tym tygodniu, odbyły się pogrzeby naszych parafian: śp. Reginy Sitko i śp. Zbigniewa Duczymińskiego. Powierzmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu.