Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13/06/2021 XI NIEDZIELA ZWYKŁA

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - ROK A - biblia.wiara.pl

"Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię. Czy śpi, czy czuwa, we dnie i w nocy, nasienie kiełkuje i rośnie, sam nie wie jak. Ziemia sama z siebie wydaje plon, najpierw źdźbło, potem kłos, a potem pełne ziarno w kłosie. Gdy zaś plon dojrzeje, zaraz zapuszcza sierp, bo pora już na żniwo".

1. Od niedzieli 20 czerwca zostanie odwołana dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Zmniejszają się także ograniczenia co do liczby wiernych w kościołach, w związku z tym, w naszym kościele, Msze św. w sobotę wieczorem nie będą już z liturgią niedzielną.
  2. W poniedziałek o godz. 18.00 będzie Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży z obydwu Parafii w Radymnie. Przed Mszą św. odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W przyszłą niedzielę, dzieci z klas IV, przeżywać będą Rocznicę I Komunii Św. Spowiedź przed rocznicą będzie możliwa przez cały tydzień.
  4. Zapraszamy codziennie wieczorem do udziału w nabożeństwach czerwcowych.
  5. W naszej gazetce znajdziemy, m.in. kazanie wygłoszone przez Ks. Łukasza Jastrzębskiego na Mszy św. odpustowej. Zachęcamy do lektury, szczególnie tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Odpuście.
  6. W tym tygodniu, odbył się pogrzeb naszego parafianina, śp. Bronisława Grabskiego. Powierzajmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu.