Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 V 2021 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego | eKAI

1. Dziś, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź.
  2. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 6.30 i 18.00. Odpust parafialny w Orłach.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Wraz z tą niedzielą kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji Rejonów VII i VIII.
  5. W dniach 4 - 15 lipca odbędzie się 41 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Informację na stronie pielgrzymka.przemyska.pl i na plakatach.
  6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i dzieci, które przeżywać będą rocznicę I Komunii świętej, w dniu 20 czerwca.
  7. W tym roku, bierzmowanie młodzieży z Radymna, odbędzie się w naszym kościele, w dniu 14 czerwca o godz. 18.00.
  8. W piątek zapraszamy na spotkanie po Mszy św. wieczornej Straż Honorową NSPJ.
  9. Za tydzień, w niedzielę 30 maja, w całym powiecie jarosławskim będzie trwała akcja „Jarosławskie Pola Nadziei” czyli publiczna zbiórka pieniężna na rzecz zakupu specjalistycznych łóżek do Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Specjalnie oznaczeni wolontariusze staną z puszkami przed kościołami (a dzień wcześniej przed sklepami) i za złożoną ofiarę będą dawać sztucznego żonkila lub pamiątkową naklejkę. Cel piękny i wartościowy dlatego starajmy się wesprzeć tą cenną akcję na rzecz Hospicjum.