Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

Nabór do programu PRZYJAZNY DOM

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „Parafia Rzymskokatolicka pw.Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radymnie ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 1A 37-550 Radymno ogłasza nabór do PRZYJAZNEGO DOMU -DZIENNEGO DOMU POMOCY DLA KOBIET MĘŻCZYZN POWYŻEJ 60 ROKU ŻYCIA Przyjazny Dom oferuje: ZAJĘCIA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU GODZ. 8-16 ŚNIADANIE, CIEPŁY POSIŁEK OPIEKA WYKWALIFIKOWANEJ KADRY REHABILITACJA ZAJĘCIA AKTYWIZUJĄCE: SPORTOWO REKREACYJNE EDUKACYJNE SPOŁECZNO-KULTURALNE PORADY SPECJALISTÓW: DIETETYK, PSYCHOLOG, LOGOPEDA SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE w BIURZE PROJEKTU: RADYMNO, UL. WYSZYŃSKIEGO A, TEL. 16 628 Projekt Przyjazny Dom realizowany jest ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 3Zwi usług zdrowotnych, naboru: RPPK.08.03.00-IP. 01-18-050/20 Furopeiski Pgginay Rzeczpospolita PODKARPACKIE Unia Europejska uropejskiFuuszSłecz”