Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 7. 03. 2021 r. III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Słowo Boże na dziś – 8 marca 2015 r. – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym i zmianami tajemnic różańcowych.
  2. Jutro Dzień Kobiet – będziemy modlić się w intencji wszystkich Kobiet, a szczególnie otaczamy modlitwą nasze Parafianki.
  3. W piątek Droga Krzyżowa z rozważaniami dla dzieci o godz. 15.30, a o godz. 17.00 Droga Krzyżowa z rozważaniami dla wszystkich i Msza św.
  4. W sobotę o 17.00 Msza św. z liturgią niedzielną i modlitwa różańcowa w duchu objawień fatimskich.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 będzie w intencji Rejonów
    III i IV.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do tej pracy w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 16. mieszkania od 1 do 20.