Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28 II 2021 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Święto Przemienienia Pańskiego - Klasztor Sióstr Bernardynek w Zakliczynie

1. Dziś o godz. 15.15  GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym.
  2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Codziennie możliwość spowiedzi przed i podczas Mszy św., a dodatkowo w czwartek – w czasie adoracji Najśw. Sakramentu i  w piątek od godz. 15.30.
  4. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 15.30, a o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży i Msza św.
  5. W sobotę Msza św. z liturgią niedzielną i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 w intencji Rejonów I i II.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do tej pracy w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 15. mieszkania od 21 do 40.
  8. Na stoliku pod chórem znajdziemy skarbonki wielkopostne, paschaliki i słoiczki z miodem z Caritasu. Ofiary będą przeznaczone na opiekę nad chorymi i umierającymi w Centrach Medyczno-Charytatywnych prowadzonych przez Caritas AP w Krośnie i Przenyślu. Minimalna cena miodu to 10 zł, a  paschalika 8 zł.