Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 STYCZNIA 2021 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

EWANGELIA NA NARODZENIE PAŃSKIE. J 1,1-18 Słowo stało się ciałem Ziemia  ujrzała swego Zbawiciela. Śpiewajcie Panu pieśń nową, albowiem uczynił  cuda. Zwycięstwo Mu zgotowała Jego prawica i święte ramię Jego. Pan okazał

1. Dziś na nabożeństwie o 15.30 zmiany tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkich należących do Żywego Różańca, w miarę możliwości, do wspólnej modlitwy różańcowej, albo też do łączności modlitewnej, w tym czasie, w naszych domach.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego, błogosławieństwo kredy i kadzidła. Msze  św. w porządku niedzielnym.

3. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Msza św. o godz. 11.30 w intencji rejonów V i VI. 

4. W czwartek (I czwartek miesiąca stycznia) adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 zakończona modlitwami o powołania kapłańskie i zakonne.

5. W sobotę wieczorna Msza św. będzie z liturgią niedzielną.

6. Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 12. mieszkania od 26 do 50.

7. W naszej gazetce parafialnej, o zwiększonej objętości, znajdziemy m.in. podsumowanie ubiegłego roku i statystyki parafialne dotyczące sakramentów świętych.