Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13/09/2020 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

X Tydzień Wychowania (2020) – Tydzień Wychowania

1. Dzisiaj, w 13-ym dniu miesiąca, zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej w duchu fatimskim, o godz. 15.30, a od godz. 15.00, tak jak w każdą niedzielę, możliwość osobistej modlitwy przed Najśw. Sakramentem.
    Dziś rozpoczynamy także X Tydzień Wychowania przeżywany pod hasłem „Budujmy więzi”.
  2. Jutro (14 września) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie w kościele lektorów.
  3. W piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami, a szczególnie młodzież klas VI, VII i VIII – dla nich obecność będzie obowiązkowa. Prosimy młodzież o przyniesienie indeksów.
    To także dzień odpustu parafialnego w Ostrowie.
  4. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji Rejonów V i VI.
  5. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do tej pracy w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Jesiennej, Zimowej i Wietrznej.