Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6/09/2020 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencjach dziękczynnych za tegoroczne zbiory i o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników.
    Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Zmiany tajemnic - tak jak w ostatnich miesiącach.
  2. We wtorek Święto Narodzenia NMP – odpust w Parafii Święte.
  3. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji Rejonów III i IV.
  4. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Wiosennej i Letniej.
  5. Zapraszamy w tym tygodniu na spotkania, które rozpoczynają się udziałem we Mszy św. wieczornej:
    - w PONIEDZIAŁEK - lektorów i ministrantów, a także wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grupy ministrantów.
    -  w PIĄTEK – dzieci i młodzież oazową.
    Wszystkie spotkania odbywać się będą na razie w kościele.