Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30/08/2020 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych spotkania z uczniami rozpoczynać się będą w różnych godzinach dla poszczególnych klas, dlatego zapraszamy naszą młodzież z tej szkoły, jak również rodziców i nauczycieli, na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00.
    Rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej w kościele św. Wawrzyńca będzie o godz. 16.00
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 i możliwość spowiedzi przed pierwszym piątkiem, szczególnie dla dzieci i młodzieży, z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.
  4. W Pierwszy Piątek spowiedź rano przed Mszą św. i wieczorem od 17.00. Nadal nie pójdziemy z Komunią św. do chorych. Jeżeli jednak byłaby pilna potrzeba posługi sakramentalnej dla któregoś z chorych, prosimy o poinformowanie o tym przed Pierwszym Piątkiem.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie w intencji rejonów I i II. Na tej Mszy św. będziemy także dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. Będzie to również I niedziela miesiąca. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Zmiany tajemnic - tak jak w ostatnich miesiącach.
  6. Serdecznie dziękujemy za prace przy sprzątaniu kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Kolejowej i Skołoszowa.