Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23/08/2020 XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ

  1. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W naszej Parafii uroczystość odpustowa. Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Główna Msza św. z kazaniem odpustowym będzie o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich do oddania czci Matce Bożej.
  2. Serdecznie dziękujemy za prace przy sprzątaniu kościoła. Prosimy do tej pracy w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców domów przy ul. Lwowskiej od ronda do torów.
  3. Decyzją Ks. Biskupa z naszej Parafii, po dwóch latach odchodzi Ks. Paweł. Zostaje skierowany do Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku. Dziękujemy Ks. Pawłowi za piękną i ofiarną pracę duszpasterską i życzymy wielu łask Bożych i darów Ducha Świętego na kolejne lata kapłańskiego posługiwania.
  4. W miejsce Ks. Pawła, do naszej Parafii przychodzi Ks. Zbigniew Kurko, który święcenia kapłańskie przyjął 16 lat temu. Zostaje przeniesiony do nas z Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Białobrzegach. Modlimy się, aby Ks. Zbigniew mógł ofiarnie i owocnie pełnić posługę duszpasterską w naszej wspólnocie parafialnej.