Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21/06/2020 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Plakat komunijny I Komunia Święta KOMUNIA 7139302871 - Allegro.pl

  1. W piątek przeżywaliśmy uroczystość odpustu parafialnego. W tym dniu nasza młodzież przyjęła sakrament bierzmowania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przeżywanie tych pięknych wydarzeń pomimo pewnych trudności wynikających z obecnej sytuacji. Szczególnie dziękujemy naszym księżom za przygotowanie młodzieży i przygotowanie liturgii, naszej scholii za piękne śpiewy w czasie uroczystości i służbie liturgicznej, na którą zawsze można liczyć.
  2. Dziś w naszej Parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Dziękujemy rodzicom za współpracę i zaangażowanie w duchowe przygotowanie dzieci do tego pięknego wydarzenia. Dziękujemy także za piękną dekorację kościoła i za dar ołtarza – kielich mszalny, który został poświęcony w dniu odpustu przez Ks. bpa Krzysztofa.
  3. Pamiętajmy o obowiązujących zasadach uczestniczenia w liturgii w stanie epidemii. W kościołach nie ma już limitu wiernych ale nadal obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Za nieprzestrzeganie tych zasad mogą nam grozić także kary finansowe. Chcemy także przypomnieć, że Komunię św. do ust udzielamy z dużą ostrożnością, w naszym przekonaniu w sposób całkowicie bezpieczny. Pamiętajmy jednak o spokojnym podchodzeniu do Komunii św. z zachowaniem bezpiecznego dystansu.
  4. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w Łowcach.
  5. W czwartek w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu, od godz. 15.00 będzie możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży z okazji zakończenia roku szkolnego.
  6. W piątek dodatkowe Msze św. na zakończenie roku szkolnego:  o godz. 8.00 dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych i o godz. 16.00 dla Szkoły Podstawowej.
  7. Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w sobotę mieszkańców ul. Złota Góra numery od 1 do 30.
  8. Zapraszamy wszystkich zapisanych uczestników na Sztafetę Pielgrzymkową Przemyskiej Pielgrzymki na Jasną Górę, na spotkanie organizacyjne w niedzielę 28 czerwca. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 16.00. Dalsza cześć spotkania po Eucharystii w kościele.