Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14/06/2020 XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, niebo, tłum i na zewnątrz

  1. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesji w dniu Bożego Ciała – Akcji Katolickiej, Rodzinom z Domowego Kościoła, pracownikom zatrudnionym w projekcie „Przyjazny Dom”, pracownikom kościelnym, liturgicznej służbie ołtarza, także dzieciom biorącym udział w procesji i ich rodzicom oraz wszystkim za piękne świadectwo wiary w żywą obecność Pana Jezusa w Eucharystii.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała i nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa. W każdym dniu oktawy, po Mszy św. wieczornej, procesja eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków. Wcześniej, od godziny 15.00, adoracja Najśw. Sakramentu.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W naszej parafii główny ODPUST PARAFIALNY. Msza św. odpustowa z procesją eucharystyczną o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału w procesji także dzieci. Druga Msza św. o godz.  18.00 z obrzędem sakramentu bierzmowania. Na uroczystościach odpustowych będziemy gościć Ks. bpa Krzysztofa Chudzio, który wygłosi Słowo Boże na obydwu Mszach św. i udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.  Będzie to pierwsze spotkanie nowego Biskupa Archidiecezji Przemyskiej z wiernymi naszej Parafii. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w tych uroczystościach.
  4. W piątek, z racji Uroczystości,  nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę, w naszej Parafii, uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, na Mszach św. o godz. 10.00 i o godz. 11.30.
  6. Spowiedź przed I Komunią św. będzie w sobotę od godz. 16.00, a spowiedź przed bierzmowaniemw czwartek od godz. 15.00, w czasie adoracji.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania przed odpustem w CZWARTEK wieczorem, po nabożeństwie, mieszkańców ul. Złota Góra bloki nr 13, 13a i 19. 
  8. W poniedziałek zapraszamy DZIECI przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej na spotkanie w kościele, o godz. 16.00 I grupa (klasa III B), a po Mszy świętej wieczornej grupę II (klasa III A).
  9. Zapraszamy do zapisów na Sztafetę Pielgrzymkową Przemyskiej Pielgrzymki na Jasną Górę z grupą św. Józefa. Pozostało jeszcze około 20 miejsc; zapisy oraz informacje u ks. Pawła.