Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 GRUDNIA 2019 - I NIEDZIELA ADWENTU

Znalezione obrazy dla zapytania obraz matki Bożej robotników solidarności

 1. Obraz Matki Bożej Robotników Solidarności pozostanie w naszym kościele do środy. W tych dniach rano będziemy modlić się w jego obecności na roratach, a wieczorem, w poniedziałek i wtorek, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej po Mszach św. o godz. 17.00. W środę po roratach Obraz będzie przewieziony do Parafii św. Wawrzyńca.
 2. Dzisiaj początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski przeżywany pod hasłem: „Wielka tajemnica wiary".
 3. W niedziele Adwentu pierwsza Msza św. o godz. 6.00. Następne o godz. 10.00; 11.30 i 16.00. (Nie ma Mszy św. o godz. 8.00).
 4. Dzisiaj podczas nabożeństwa o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych. Wcześniej, od godz. 15.00, możliwość osobistej modlitwy przed wystawionym Najśw. Sakramentem i przed Obrazem Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie należących do Żywego Różańca.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00, zakończona modlitwami o powołania i za powołanych.
 7. W piątek wyjazd do chorych o godz. 8.00. Prosimy zgłosić także innych chorych do spowiedzi i Komunii św. przed Bożym Narodzeniem.
 8. W piątek uroczystość odpustowa ku czci św. Mikołaja w Parafii św. Wawrzyńca
 9. W sobotę wieczorem zapraszamy na kolejną audiowizualną celebrację Pierwszej Soboty Miesiąca.
 10. We wszystkie dni Adwentu z wyjątkiem niedziel i uroczystości  o godz. 6.00 będzie odprawiana Msza św. o Matce Bożej, tzw. RORATY. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do procesji z lampionami. Dla dzieci zaplanowany jest konkurs adwentowy, podobny do konkursu różańcowego. Jutro na roratach dzieci otrzymają plansze do zbierania naklejek i usłyszą o szczegółach konkursu.
 11. W przyszłą niedzielę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Będzie to także dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie; z możliwością pomocy tym kościołom przez zbiórkę do puszek. Msza św. o godz. 11.30 za tydzień, będzie w intencji rejonów III i IV.
 12.  Dziękujemy parafianom za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 6.
 13.  W zakrystii można nabyć Świece Caritas w ramach corocznej akcji: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.  Cena minimalna 6 zł.
 14. Zapraszamy na spotkania, które rozpoczynają się udziałem w wieczornych Mszach św.:
 • w PONIEDZIAŁEK  ministrantów
 • we WTREK zapraszamy odpowiedzialnych za REJONY
 • w ŚRODĘ kandydatów na ministranta
 • w przyszłą NIEDZIELĘ na godz. 16.00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej na błogosławieństwo i rozdanie medalików