Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 LISTOPADA 2019 - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Znalezione obrazy dla zapytania chrystus król na krzyżu

 1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. o 11.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najśw.  Sercu Jezusowemu. Można zyskać odpust zupełny. Od godz. 15.00 możliwość osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.
 2. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Wieczorem Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
 3. W piątek zakończenie modlitw wypominkowych.
 4. W sobotę święto św. Andrzeja Apostoła.
 5. W naszej Parafii, w sobotę (30 XI) na nabożeństwie o godz. 17.00, przywitamy Obraz Matki Bożej Robotników Solidarności, który wraz z relikwiami bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, od 21 września peregrynuje do wybranych parafii naszej diecezji. Ten obraz pozostanie w naszym kościele do środy.
  Zapraszamy wszystkich do udziału w sobotnim uroczystym nabożeństwie. Po Mszy św. będzie możliwość ucałowania  relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki; później czas na osobistą modlitwę, a o godz. 20.00 będzie wspólny Różaniec połączony z modlitwami do Matki Bożej, zakończony Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.    
  O historii Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności możemy przeczytać w naszej dzisiejszej gazetce. Program na kolejne dni peregrynacji zostanie podany w przyszłą niedzielę.
 6. Dziękujemy serdecznie za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania w SOBOTĘ na godz. 8.00 mieszkańców os. Jagiełły blok nr 5. Prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie przygotowania kościoła na sobotnią uroczystość.
 7. Za tydzień I niedziela Adwentu. Uwaga! Tradycyjnie w naszym kościele w Adwencie pierwsza Msza św. w niedziele będzie o godz. 6.00. (Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00). Msza św. o godz. 11.30 będzie sprawowana w intencji rejonów I i II. Podczas nabożeństwa o godz. 15.30 zmiany tajemnic różańcowych. Zapraszamy wszystkich należących do Żywego Różańca.
 8. W PONIEDZIAŁEK po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów na ministranta.